Strona główna » Klasa-str » przygoda » Wakacje nad polskim morzem

Wakacje nad polskim morzem

Osoby, które prowadzą pensjonaty lub posiadają domy czy apartamenty do wynajęcia mogą pomyśleć nad reklamowaniem się w internecie. Obecnie zdecydowana większość ludzi właśnie w taki sposób szuka noclegów na wakacje. Wybierz się nad polskie
nasze morze – apartamenty Kołobrzeg.

Osoby, które prowadzą pensjonaty lub posiadają domy czy apartamenty do wynajęcia powinny pomyśleć nad promocją w internecie. Dziś zdecydowana większość turystów właśnie w taki sposób szuka kwater na wakacje. Wybierz się nad polskie nasze morze – apartamenty Kołobrzeg.

kolobrzeg

Autor: zeesenboot
Źródło: http://www.flickr.com

największe znaczenie ma witryna internetowa. nie przejdź dalej powinna być szczególnie skomplikowana, nie powinna mieć kilkunastu podstron. Chodzi o to by była dość prosta, ładna i przede wszystkim funkcjonalna. Musi być tam cennik, bo potencjalnych klientów ceny interesują najbardziej. Ważne jest żeby był przejrzysty, by uwzględnić w nim wszystkie opłaty dodatkowe, a gdy ich nie doliczyliśmy – powinniśmy to napisać.

Drugim znaczącym elementem strony internetowej są zdjęcia. Ważne, by były wysokiej jakości i w odpowiednio dużym rozmiarze. Nic nie doprowadza do szału bardziej niż maleńkie kwadraciki, na których niczego nie można dostrzec. Są konieczne, dlatego, że upewniają naszego potencjalnego gościa, że nie trafi byle gdzie, a do zadbanego, ładnego pensjonatu.

Jeśli nie znamy się w ogóle na projektowaniu stron internetowych, należy powierzyć to firmie zewnętrznej. Z pewnością wtedy nie ominiemy tak ważnych spraw, jak choćby słowa kluczowe. Są ważne, gdyż pomagają w pozycjonowaniu naszej witryny i kiedy ktoś wpisze w wyszukiwarkę na przykład „Kołobrzeg pensjonat” mamy większe szanse, że znajdzie stronę właśnie naszego pensjonatu.

Jeżeli możemy wygospodarować jakieś fundusze na profesjonalne pozycjonowanie strony, zróbmy to. Z pewnością nie będziemy żałować. Firma funkcjonująca w tej branży z pewnością doradzi nam na które frazy się zdecydować. Być może najodpowiedniejszym hasłem okaże się „apartamenty Kołobrzeg”, a może zupełnie inne jak „noclegi nad morzem”.

morze

Autor: Matthias Haas
Źródło: http://www.flickr.com

To jasne, że, trzeba liczyć się z kosztami, lecz jeśli nie zachwieje nam to znacznie budżetu – powinniśmy wyłożyć te pieniądze. Dzięki dobremu wypozycjonowaniu szanse na zapełnienie wszystkich miejsc na całe lato zwiększają się znacznie. Zwłaszcza, że w dalszym ciągu wielu menedżerów hoteli, czy pensjonatów absolutnie nie zwraca uwagi na to czy i w jaki sposób są obecni w Internecie. Część miejsc oferujących noclegi nie ma nawet strony internetowej, nie wyświetla się w wyszukiwarkach kwater, o jakimś pozycjonowaniu nie mówiąc.

Przedsiębiorcy dbający o te sprawy mają nad nimi na starcie przewagę i o wiele większe szanse, że potencjalny klient wpisując w wyszukiwarkę hasło „pokoje Grzybowo” zostanie przekierowany właśnie do nich.

Źródło: Villa Mare
, , , , , , ,