Strona główna » Temat: "wakacje"

Kierunek Mazury, czyli gdzie spędzić urlop w krainie wielkich jezior

Długo wyczekiwane wakacje to świetny pretekst do tego, by odwiedzić północno-wschodnią część Polski, to znaczy województwo warmińsko-mazurskie, inaczej zwane krainą tysiąca jezior. Tak naprawdę, na Mazurach jezior jest dużo więcej. Lecz co warto zobaczyć, gdzie pojechać?

Kajaki i Pilica

Odpoczynek, czy to wiosną, czy latem należy zaplanować z określonym wyprzedzeniem. Warto nastawić się na bardziej czynne formy odpoczynku. Nie trzeba przy tym konieczne opuszczać kraju, aby zafundować sobie niesamowite wakacje. Spływy kajakowe Pilicą mogą stanowić cudowną okazję do sprawdzenia własnych możliwości oraz miłego spędzenia czasu. Takie spływy kajakowe są szczególnie zalecane tym osobom, które dysponują odrobiną wolnego. Jest to najciekawsza opcja dla ludzi młodych i aktywnych lub też dla uczniów szkół, jak i całych rodzin.

Ostatni dzwonek na wybranie interesujących wakacji

Biorąc pod lupę to, co lato 2014 nam przynosi, była to na pewno idealna pogoda w kraju. Różne oferty spędzania wolnego czasu, nie tylko te wyjazdowe, dopasowane zostały do wymagań wyjeżdżających. To właśnie wyjeżdżający decydują, na które wycieczki polecane jest postawić w tym i przyszłym roku. Już niedługo napotkamy na sporo ofert wyjazdów last minute, z tego powodu dla tych, którzy nie zdążyli zarezerwować jeszcze wyjazdu jest to ostatni dzwonek.

Urlopu przyszedł czas!

Urlop już blisko. Wydaje się, że do wakacji zostało nam jeszcze wiele czasu, ale to jedynie złudzenie. Jednak czas szybko płynie. Trzeba już dziś zrobić rozeznanie, znaleźć renomowane

Stawiamy na wyjątkowe propozycje

Jakie jest najciekawsze w opinii klientów biur turystycznych miejsce, gdzie mogą w stu procentach się zrelaksować i w pełni odpocząć od wyczerpującej pracy? Sprawdzone biuro turystyczne doskonale dopasuje ofertę do pewnych potrzeb chętnych osób. Najlepiej, gdy klienci już na początku podzielą się z naszymi ekspertami swoimi wymaganiami. Wtedy możliwe jest dobranie najlepszego dla nich wyjazdu, jak m.in. inspirujące i niezapomniane wakacje w Tunezji.