Strona główna » Temat: "wesela"

Przydrożny hotel i gastronomia to dobry, ale ryzykowny biznes

Otworzenie przydrożnego obiektu hotelowego i restauracji to świetny pomysł na firmę. Skoro wzrasta wciąż ruch na krajowych drogach, nie powinno przesadnie zaprzątać przedsiębiorcom widmo braku klientów. Wiadoma sprawa: ryzyko jest, chociażby z tego powodu, że w tym momencie chętnie używana droga może być żyłą kasy, lecz później postawiona autostrada mogłaby odebrać zmotoryzowanych.

Niezapomniany ślub za granicą

W dzisiejszych czasach co raz częściej spotykamy się z organizacją ślubu z rozmachem i przepychem. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest na pewno co raz bogatsze społeczeństwo, ale też oczekiwania rodziny, które rosną z roku na rok, z wesela na wesele ma być jeszcze lepiej. Czasami pary młode odważają się zaciągnąć duży kredyt, aby tylko nie wyjść na centusia.

Najlepsze sale, na których odbędzie się wesele

Gdy postanawiamy wziąć ślub dociera do nas, że Konieczne jest ogarnięcie mnóstwa rzeczy. Na początku trzeba znaleźć salę weselną w pasującym nam czasie. Nie jest to proste szczególnie, jeśli zaczęliśmy planować wszystko na wariackich papierach, ale jeśli będziemy organizować nasze wesele z sporym wyprzedzeniem to nie będzie kłopotu. Na pewno damy radę wyszukać wymarzoną sale weselną.

Luksusowy hotel – czyli intratny sposób na biznes na terenie Kielc

Rozważając założenie swojej firmy warto pomyśleć chociażby nad postawieniem własnego hotelu. Oczywiście jest to inwestycja wymagająca z góry sporego kapitału i sporej pracy, jednak z pewnością zwróci się w przyszłości. Jakie perspektywy daje wybudowanie własnego hotelu?