Strona główna » Temat: "zdjęcia"

Wspaniały, letni wypoczynek nad jeziorem

Rodacy na przestrzeni minionej dekady podróżowali zagranicę intensywniej niż do tej pory, korzystając z tanich linii lotniczych, które proponują bilety w bardzo niskich cenach.

Fotografie familijne, jakie wyglądają wręcz doskonale

Aktualnie fotografowie skupiają się głównie na tym, żeby mieć jak najbogatsze, złożone sugestywnymi fotografiami portfolio, ponieważ są zorientowani, że jedynie takim sposobem mają okazję wyszukać sporo klientów, jacy będą mieli ochotę pracować z nimi na dłużej.

Jak tanim kosztem nadać wyjątkowy charakter pokojowi

Czasami czujemy nieodpartą pokusę aby ozdobić nijaką ścianę w naszym domu. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem będzie umieszczenie na niej ciekawego obrazu, jednak często wystarczy chwila twórczego myślenia, by wydobyć potencjał z wnętrza. Ciekawym motywem może być własnoręcznie wykonany duży napis, lub też oprawienie w ramę okładki ulubionego czasopisma.

Po co nam profesjonalny fotograf na ślubie?

„W jakim celu mam wydawać fundusze na profesjonalnego fotografa? Przecież wujek Gienek i reszta gości i tak będzie robiła zdjęcia swoimi aparatami. W tej chwili to nawet przy pomocy telefonu komórkowego można zrobić zdjęcia” - powiedział przyszły małżonek.